Audi SQ5

Dużo się dziś mówi o detailingu. Temat trochę się oswoił a niektórym wręcz spowszedniał. No bo każdy dziś jest detailerem, albo będzie nim jutro. Niestety nie wystarczy 8h szkolenia gdzie 2h to przerwa na obiad i kawę. Nie wystarczy wydać pieniądze z dotacji…

Dobrze jest móc pokazać co dzieje się z autem po jakimś czasie od zabezpieczenia go powłoką ceramiczną. Pokazanie nowego pojazdu nie załatwia sprawy. Nowe, błyszczy – wiadomo. Ale co dalej?
Jak powłoka ceramiczna objawia swoje działanie w praktyce,
podczas eksploatacji pojazdu?

Audi SQ5 zostało zabezpieczone przez nas ponad rok temu. Przez ten czas właściciel stosował się do zaleceń jakie otrzymał przy odbiorze. Rezultat? Brak jakichkolwiek waterspotów i rys. Zero nalotów, powierzchnia powłoki jest czysta, nie zatkana i działa jak tuż po aplikacji na każdym elemencie pojazdu.

Czym w istocie jest serwis powłoki ceramicznej i po co się go robi?
Jest to ciąg procesów oczyszczających i konserwujących powłokę. Zaczyna się, rzecz jasna, od odpowiedniego mycia, ale już nieco innymi kosmetykami. Potem, w zależności od tego co się zastanie, stosuje się odpowiednie, celowane środki by z powierzchni powłoki usunąć wtrącenia wszelkiej natury jak wspomniane osady, waterspoty, żywicę czy smołę. Dokładnie oczyszczona i „odetkana” powłoka przyjmuje wtedy nową warstwę zewnętrzną, czyli top coat. Pozwala to podbić walory wizualne
i lepiej odpychać wodę, podnosi się śliskość powłoki a gwarancja zostaje zachowana.

Jeżeli posiadasz pojazd z powłoką ceramiczną a nie jesteś zadowolony z jej działania, skontaktuj się z nami. Opowiemy Ci rzetelnie o ograniczeniach jak i rzeczywistych zaletach. Pamiętaj, produkt spełni Twoje oczekiwania jeśli Ty zadbasz o jego należyty serwis.

A co do Audi to czyż nie wygląda jak nowe? No właśnie, wygląda i to nie tylko na zdjęciach. Tak, warto mieć powłokę, warto o nią dbać.