Renault Talisman

Stało się! Po prawie pięciu latach pracy odwiedziło nas pierwsze Renault! I to jakie Renault! Talisman w wersji Initiale Paris w niesamowitym kolorze Améthyste Violet.

Patrząc na przód Talismana można się zastanowić kto projektował ten samochód? George Lucas? Przód auta wygląda jak… hełm szturmowca z „Gwiezdnych wojen”. A Renault znów zaczęło robić naprawdę ładne samochody.

Właściciel miał konkretne oczekiwania co do zabezpieczenia swojego nabytku. Ochrona miała być długotrwała a efekt wizualny miał bić na głowę inne rozwiązania.

Talisman trafił do nas jako miesięczne auto, które zostało tylko raz umyte… I to jedno mycie dodało mu delikatnie mówiąc z 5 lat… W związku z tym, aby uchwycić piękno koloru Améthyste Violet samochód poddaliśmy pełnej korekcie lakieru oraz zabezpieczyliśmy zestawem powłok ceramiczną KISHO Glass Coating – Japan Manufacturer

Wykonane prace:
– pełna korekta lakieru
– detailing wnętrza wraz z impregnacją skórzanej tapicerki,
– zabezpieczenie nadwozia pakietem powłok ceramicznych,
– zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną,
– zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową.

Pamiętaj, nowe pojazdy wyróżniają dramatycznie nietrwałe lakiery, efekt świeżości i nowości Twojego auta będzie znikał w oczach, jeżeli go dobrze nie zabezpieczysz.