GRATULUJEMY!

Od naszego partnera – właściciela salonu Hyundai w Pile otrzymałeś voucher uprawniający Cię do skorzystania z DARMOWEGO zabezpieczenia szyb Twojego pojazdu powłoką ceramiczną z funkcją niewidzialnej wycieraczki!

TRZY proste zasady

 1. Voucher jest ważny przez 30 dni od chwili otrzymania zgodnie z wpisem w polu „data wydania”
 2. Voucher uprawnia Cię do skorzystania z usługi darmowego zabezpieczenia szyb Twojego samochodu powłoką ceramiczną o wartości nominalnej 349zł
 3. Rezerwacji terminu wykonania usługi możesz dokonać poprzez kontakt z nami pod numerem 660-320-065 (pon-pt 9 – 17). Zabierz ze sobą koniecznie swój voucher!

Ile czasu to zajmuje?

Będziemy potrzebowali Twoje auto na około dwie godziny

Co to jest ta powłoka ceramiczna?

Powłoka ceramiczna szyb zapewnia rewelacyjny efekt hydrofobowy tj. „odpychania” wody.

Rezultat jest spektakularny i nie ma potrzeby używania wycieraczek podczas jazdy w deszczu powyżej 70km/h.

Powłoka spowalnia brudzenie powierzchni szyb nawet o 70%, ułatwiając codzienną pielęgnację. Odpowiednio zabezpieczona szyba poprawia także znacznie widoczność, przez co zwiększa bezpieczeństwo jazdy.

Co jeszcze mogę zabezpieczyć?

Cieszymy się, że pytasz! Oczywiście LAKIER!

Firma Kisho działa jako dostawca produktów do branży samochodowej już od ponad 50 lat. W tym czasie firma włożyła ogromną ilość czasu oraz energii, aby osiągnąć tak spektakularne efekty, którymi obecnie może się pochwalić. Rezultatem nieustających badań jest opracowanie zabezpieczenia lakieru na najwyższym poziomie, czyli multicoatingu.

Stosujemy najlepsze w świecie motoryzacyjnym nieorganiczne powłoki ceramiczne, które dają prawdziwe głęboki błyszczący połysk na powierzchni pojazdu (znacznie jaśniejszy niż nowe farby – praktycznie jak lustro) i super trwałość, jest wodoodporna, odporniejsza na zanieczyszczenia i zarysowania. Powłoka zwiększa odporność lakieru na zarysowania oraz chroni lakier przed działaniem szkodliwych promieni UV.

Oprócz ochrony oferuje bogaty głęboki połysk , niczym szklane wykończenie, dzięki czemu w przyszłości mycie samochodu przebiega szybciej i łatwiej, brud nie przywiera do lakieru, a woda nie zasycha (nie tworzą się plamy).

Konkretną dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę przedstawi Ci nasz pracownik podczas wizyty, odpowie on również na wszelkie pytania oraz wątpliwości.

Regulamin:

Warunki podstawowe

 1. Voucher uprawnia do skorzystania z oferty promocyjnej określonej przez firmę PremiumShine Detailing
 2. Wszystkie Vouchery są ewidencjonowane przez firmę PremiumShine Detailing.
 3. Nabywcą jest każda osoba pełnoletnia lub osoba prawna dysponująca Voucherem i akceptująca postanowienia niniejszego Regulaminu.
 4. Voucher nie może być wymieniony na ekwiwalent pieniężny.
 5. Voucher może być wykorzystany jednorazowo bez możliwości podziału.
 6. Nabywca/ Użytkownik wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.

Ważność Vouchera

 1. Voucher jest ważny 30 dni od daty otrzymania, która jest oznaczona w polu „data wydania”.
 2. PremiumShine Detailing nie ponosi odpowiedzialności za Voucher, który został utracony lub uszkodzony, po jego przekazaniu Nabywcy.
 3. Vouchery nie łączą się z innymi promocjami.

Zasady korzystania

 1. Vouchery nie łączą się ze sobą.
 2. PremiumShine Detailing ma prawo odmówić zrealizowania Vouchera, gdy:
 3. Upłynął termin ważności Vouchera.
 4. Nie dokonano wcześniejszej rezerwacji terminu usługi
 5. Nastąpiło złamanie, któregokolwiek z punktów.
 6. Wszelkie nieprawidłowości oraz błędy w treści należy zgłosić na adres email biuro@premiumshine.pl